Sprawdzona porównywarka ubezpieczeniowa

Skorzystanie z porównywarki ubezpieczeniowej, czyli wygodnego i intuicyjnego narzędzia ułatwiającego zakup polisy, staje się powili tak powszechne jak korzystanie z poczty elektronicznej. A przy tym nie trzeba tracić czas na wertowanie każdej oferty polisowej z osobna.
Zakup polisy można przeprowadzić bez potrzeby wychodzenia z domu. Agent ubezpieczeniowy, skontaktuje się z potencjalnym klientem, jest on również w stanie pojawić się osobiście u zainteresowanego. Co ważne, taka wizyta nie wiąże się z koniecznością podejmowania decyzji czy dodatkowymi opłatami – chodzi przede wszystkim o zapewnienie konsumentowi maksymalnego komfortu.

 

Agent wie lepiej?
Niepodważalną zaletą spotkania agenta z osobą zainteresowaną kupnem ubezpieczenia na życie jest okazja do wymiany uwag, opinii, zadania pytań, które drogą telefoniczną czy e-mailową wydają się kłopotliwe lub zbyt czasochłonne w odpowiedzi – dla potencjalnego klienta niektóre zapisy przyszłej umowy ubezpieczeniowej mogą być niejasne lub trudne do rozszyfrowania ze względu na użyte słownictwo branżowe.

Zanim do spotkania dojdzie należy skorzystać z prostego i intuicyjnego narzędzia zwanego porównywarką ubezpieczeń. To nic innego jak przestrzeń w internecie, która kojarzy osobę zainteresowaną nabyciem ochrony z agentem ubezpieczeniowym. Powodów do spotkania jest kilka:

  • złożoność produktu, jakim jest polisa na życie,
  • konieczność wypełnienia ankiety medycznej, której wyniki są brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości składki.

Nieograniczone możliwości

Decydując się na zakup polisy na życie przez internet można wybierać wiele elementów, łączyć je i dopasowywać. Wybrane cechy takiej polisy to:

 

  • gromadzenie kapitału dla potomka,
  • zapewnienie finansowego bezpieczeństwa bliskim na wypadek śmierci ubezpieczonego,
  • zabezpieczenie kredytu i jego regularnej spłaty.